Akce GAUČ aneb demolice půlky domu!

6. prosince 2018 v 22:15 | JR
Ahojte :-)

tak je tu další článek, jak už jste si někteří všimli posledních pár příspěvků na FB se týkalo nového gauče a tak se s vámi chci podělit o to , jak to vše probíhalo, jelikož pořídit si novej gauč není jen tak :-) :-) Teda u normálních lidí asi jo, ale my musíme mít vždy něco extra.... :-)

No nový gauč jsme chtěli pořídit už hoooodně dlouho, jelikož ten co jsme měli byl už z druhé ruky , loupal se a poslední ránu K.O mu udělil náš pesáček , když do něj vykousal díru cca 20x15 cm :-/ . No tak když se udělaly nové podlahy rozhodli jsme se i pro nový gauč (JUPÍÍ). Kritéria byly jasné : musí být velkej, neutrální barva a rozkládací -> přišla část vybírání, kterou nechal muž na mě a já mu jen posílala miliony odkazů na miliony gaučů a nakonec vyhrál tento :sedací souprava SOPRANO - velkej , kráásnej a rozkládací gauč. Takže objednat a už jen čekat, než ho dovezou.


Uběhlo 14 dní a náklaďák s gaučem troubil před domem - JUPÍÍ . Muž s řidičem gauč vyložili a byl tu - můj vysněnej gauč byl doma -> to jsem si naivně myslela, že se už večer budu rozvalovat u televize. No jelikož já s pupíkem jsem samozřejmě nemohla s gaučem pomoct ( jen polštářky jsem mohla poponášet) museli jsme počkat na kamaráda pana I , až bude mít ,,chvilku,, a pomůže to muži vytáhnout do patra -otázka 15 min :-D .

A zde dámy a pánové začíná náš příběh plný potu, krve a slz !

Asi už po 10 minutách bylo jasný, že gauč prostě jen tak po našich debilních úzkých schodech neprojde , ale furt jsme se nevzdávali naděje.... Po nějaké době fyzicky i psychicky vyčerpaný kamarád pan I musel odejít do práce a my zkusili povalat další posilu kamaráda pana L , který sebou dovezl i kurtny - když to nejde schody, tak to zkusíme oknem :-) Naštěstí sebou přivezl i další posilu budeme mu říkat pan X :-)

Pánové to zkusili ještě jednou po schodech a samozřejmě i ve 3 uznali, že to nepůjde.... No co se dá dělat - gauč uvázat a hej rup OKNEM !! Ano gauč se opravdu povedlo vytáhnout , až k oknu v patře ale víte co ? Opět ta svině pekelná neprošla !! Možná, že by za dobré konstalace hvězd prošel , ALE museli by za tím dílem levitovat dva lidi a zkoušet ho naklánět doprava, doleva, dozadu, dopředu a u toho hooodně silně zatlačit....
Super , takže další možnost padla , ale tak když už máme gauč ve vzduchu, tak to zkusíme přez BALKON ! Hele lidi opravdu to vypadalo jednu chvílu docela nadějně , ALE během chvilky se naše naděje začaly hroutit a mizet.... Gauč byl z půlky veknku a z půlky už v chodbě a nešlo s ním pohnout tam ani tam... Jelikož už panovalo těžké zoufalství, tak se začali dělat zoufalé činy - Vysadit balkonové dveře ( byly zaseklý panty, takže pěkně majzlem a kladivem vymlátit z pantu) , jako další padlo dřevěný obložení se zábradlím.... a i po tomto všem vždy někde něco přebývalo.... Gauč byl na pár místech odřenej, takže vrácení už nepřicházelo v úvahu a aby se to úplně dovršilo - padla tma, gauč byl napůl vevnitř a napůl venku a byl šprajclej , že nešel dovnitř ani ven.... Když jste se podívali z ulice vypadalo to, jakoby ho někdo střelil dělem do našeho baráku :-D :-D No takhle pan gauč přečkal celou noc, jelikož za tmy už se to prostě nedalo a druhý den se ho klukům podařilo ,,vysvobodit,, a odnesli ho odpočívat do témné kobky , neboli garáž - to jsem netušila, že to bude jeho nový domov na delší dobu...
Pár dnů na to se ještě zastavil další kamarád pan G , který už měl plno zkušeností se stěhováním po našich debilních schodech - vkládala jsem do toho veškeré moje naděje a víte co ? Po půl hodině i tato poslední šance padla... A toho dne bylo rozhodnuto -> BUDE SE ŘEZAT !!

No a taky se řezalo - poslední herec v našem katastrofickým filmu kamarád pan P dorazil před pár dny vybaven vrtačkou a odhodláním, že to už tentokrát vyjde - Moje polovička vybavená pilou a kamarád P vybaven vrtačkou se do toho pustili plní odhodlání, už ten zasra.....j gauč dostat nahoru a víte co ? ZVLÁÁDLI TO !!!! Sice museli oddělat celou bočnici a uříznout celé záda a poté sešroubovat pantama k sobě, ale gauč byl v teple a suchu navrchu na svém mítě!!!!
Další den se opět stavil náš první aktér kamarád pan I a pomohl vynést tu druhou menší část a dát gauč dohromady !! A bylo úplně HOTOVO , FINÝTO ... HIP HIP HURÁÁÁ :-) :-)

Teď vám sem hodím pár fotek , aby jste viděli kudy jsme se snažili gauč dostat domů a taky nějaký ty škody :-D

Foto 1 - Naše debilně úzký schody do U se zašikmeným stropemFoto 2 - Tak zde vždy zhasly všechny naděje při pokusech stěhování po schodech (pod tím okýnkem bývalo obložení)


Foto 3 - V hlavní roli okno :-)Foto 4 - Pohled na okno a balkon - teď si představte ten trčící kus gauču z balkonu :-D :-DFoto 5 - Po obou stanách bývalo zábradlí a nalevo dokonce i obložení....6. Den G !!7. Anooo takhle vypadal chudáček po chirurgickém zákroku....


TRAMTADADÁÁÁÁÁÁÁ !!! A JE HOTOVO :-) - Jak gauč, tak muž :-DTímto děkuji všem, kteří se na tomto katastrofickém příběhu plného zoufalství podíleli, jelikož nebýt vás všech , tak je gauč neustále v garáži a možná tak myši by na něm měli pěkný Vánoce !!! Takže děkuji a ještě milionkrát děkovat budu !!! Až jednou budete stěhovat vy - počítejte s námi :-)

Závěrečná věta ? KDYŽ SE CHCE, TAK VŠECHNO JDE! (ikdyž upozorňuju psychicky slabší jedince, že je tu vysoké nebezpečí trvalých psychických následků , rozpad rodiny, ztráta kmarádů a velmi vysoké škody které určitě pojišťovna nehradí)

Mějte se krásně a brzy se zase ozvu !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama