Těhule v práci aneb stále v plném nasazení

10. září 2018 v 18:27 | JR
Ahoj ahoj :-)

přemýšlela jsem ,co napsat do dalšího článku a nakonec jsem vybrala aktuální téma : PRÁce.

Léto už je definitivně za námi a musíme se opět všichni přepnout do pracovního režimu. Já mám teď za sebou první pracovní týden po dovolené a řeknu vám -> ještě tak 14 dní volna by mě vůbec nevadilo :-)

Aby jste byli v obraze co vlastně dělám , tak pracuji jako managerka výroby v jedné menší firmě v Blansku. V této firmě pracuji již 3 roky a na této pozici jsem teprve od března tohoto roku. Svou práci mám ráda , ikdyž občas jsou období , kdy mám chuť celou fabriku zapálit nebo se chci stát masovým vrahem :-) :-) :-)

Tento týden , když jsem seděla u stolu a pročítala jsem příchozí emaily mě tak napadlo , jak dlouho to nejspíš budu ještě zvládat fyzicky a v mém případě hlavně psychicky :-D Hodně kamarádek mi už několikrát řeklo proč se na to nevykašlu a nejdu na rizikový těhotenství a já si říkám PRoČ ?
Podle mého názoru je blbost chodit na rizikové těhotenství (nemocenskou) jen tak když k tomu není důvod.... Ano pokud bych měla manžela milionáře , tak bych asi přemýšlala jinak , ale asi 90% všech normálních lidí přecejen příjem potřebuje a hlavně , když se má připravit na příchod potomka ( o mém nákupním seznamu raději příště).Samozřejmě jiná situace je , když jsou opravdu nějaké zdravotní potíže.

Já bych měla na mateřskou nastupovat koncem listopadu . Netvrdím, že vydržím až do listopadu, ale do konce října to v plánu určitě mám. Občas je to náročný -> porady, audity, zákazníci , řešení problému v teamu . Úplně super bylo, když k nám dojel zákazník z Německa a měli jsme ho provádět po výrobě zrovna když bylo 35 stupňů.
Teď poslední dobou už začíná být pro mě otravný celý den sedět, jelikož mě všude vššchno tlačí a nemůžu najít tu správnou sedící polohu - naštěstí mám super kolegy, takže jim nevadí , že mám nohy natažený na druhé židli a klávesnici položenou na klíně, aneb pohodička jak doma na gauču :-) Co mě ale dovádí k šílenství -> chození na záchod tak 2x za půl hoďky, aby jste to pochopili , tak záchod nemám třeba hned vedle kanclu, ale musím přejít našu halu a pak ještě další dlouhou chodbu... prostě otrava :-D
No a co je poslední dny nejvíc aktuální -> malá kope jak kickboxer, takže si představte, že mluvíte třeba s majitelem firmy a zkuste se soustředit-> to prostě nejde :-D To vám v hlavě běhá milion myšlenek co tím asi dává malá najevo - líbí se jí ten chlap ? Nelíbí se jí ten chlap ? Takže ve finále jen tupě zíráte a myšlenky jsou v břiše :-D

Ale těhotenství v práci má samozřejmě i výhody - všichni jsou na vás hodní, rozmazlují vás, se vším vám pomáhají a o těch dobrotách co mi nosí ani nemluvím :-) :-) A přecejen jsou to poslední dny s lidma s kterýma jste trávily skoro každý den za posledních pár let (jasně ne vždy to bylo růžový) , ale i tak mi budou chybět.

Takže sečteno podtrženo -> Dokud se do té práce dovalím a budu psychicky i fyzicky O.K , tak si to budu ještě užívat dokud to půjde. Přecejen je to posledních pár měsícu či dnů , kdy jsem ještě jen managerka Redková pak už budu jen několik let MÁMA <3 a poté za hodně let už budu MÁMA managerka Redková. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama