5. měsíc za námi aneb odchází mi mozek

19. září 2018 v 18:20 | JR
Ahojte všichni,

tak jsem tu s dalším článkem, pro tentokrát vám napíšu o tom jak se zatím cítíme a taky o tom , jak si začínám všímat, že mě asi měkne mozek :-)

Takže :
1. Zatím jsem přibrala jen 6 kg a jde to opravdu vidět jen na bříšku (odborně neodborný název- oteklá nit) a samozřejmě i prsa jsou větší, což je pro Davče největší odměna na oplátku za ty moje náladičky :-)
2.Můj šatník se už opravdu hodně zužil, takže jsem musela pořídit pár prvních těhotenských kousků - ať žije lidl-shop
3.Chození na záchod asi 3x za půl hodiny - vážně boží, když musíte jít třeba něco vyřídit do města, nebo jste uprostřed obchodu. Dokonce jsem začala pozorovat to, že mě kolikrát Lili ještě začne jakoby naschvál kopat do močáku - asi bude škodolibá po mamince :-)
4.Únava - Co si budem nalhávat, už to není co bývalo. Padne 22:00 a mám pocit, že upadám do komatu a přísahám, že pokud se někdy stanu prezidentkou zeměkoule zavedu pro těhotný polední siestu, protože každý den v práci kolem 12:00 přijde únava a udržet hlavu navrchu a nezavřít oči je vážně nadlidský výkon.
5.TĚHOTENSKÝ MOZEK - a teď to nejhlavnější a proč vlastně píšu tento článek. Ano je to opradu tak, ale můj mozek vypovídá službu a to hned na několik způsobů.
*Začínám zapomínat na věci o kterých si myslím, že jsem je prostě udělala - Teď o víkendu si tak v klídečku smažím holandský řízky s nivou a v hlavě už si říkám - konečně už osmahnu jen dva , sliju brambory a udělám kaši a v tom mi to došlo - Vždyť jsi ty brambory nedala vařit!! Co vařit, ty jsi je vlastně ani neoloupala !! No tak jsem si dosmažila poslední dva Holanďany , šoupla je ještě do trouby a chuťový buňky si musely hold ještě počkat na ty brambory....
*Vždycky jsem říkala, že až budu jednou těhule nebudu jak ostatní těhule a ono je to asi daný nám všem - už se nedokážu normálně soustředit na nic jinýho, než na vybírání věciček co se musí nakoupit, jesli radši postýlku takovou či takovou . Takže nyní udržím pozornost asi jako štěně - půl hoďky OK , ale pak půl hoďky zase vybírání věcí :-) Nejhorší na tom je, že to takto funguje jak v práci tak i doma , takže sečteno podtrženo - MÁM TĚHOTNEJ UŽ I MOZEK :-)

PS: Další důkaz je tento článek - psala jsem ho asi hodinu a musela ho asi 3x opravit, jelikož mi chyběly ve větách slova
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama